.

MIUI ADRIA FAN STRANICE

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

REDMI 2 Iskustvo redmi note 2

Discussion in 'XIAOMI REDMI 1S 3G / 2 / NOTE 4G' started by matijaac, Dec 13, 2015.

1. matijaac

matijaac Member

Zanima me iskustvo od vas koji imate/imali redmi note2 vise mjeseci jel bilo kakvih problema sa mobitelom? Jer mi se ne bacaju pare ak nemre izdrzat dugo vrijeme. Najvise me brine ekran/lcd/tac. Preciznost,mrtvi pixeli i nereagiranje.

Ak ima neko par mjesefi mob nek mi napise,hvala

Remzgar likes this.
  2. matijaac

matijaac Member

Nema zive duse na ovom "forumu"..

Poslano sa mog LG-E430 koristeći Tapatalk

3. Maka

Maka Gold Members Member

Mozda samo nema tih koji koriste taj mob

Послато са MI 3W

4. matijaac

matijaac Member

5. SaleSk

SaleSk Member

Imao sam ga ja...Odlican telefon. Cena, kvalitet nema bolji. Ekran solidan, tac radi bez greske. Jedina mana je bila data, koja ponekad zna da se ne upali. Moras da ga prebacis u air plane mod, pa da ga vratis nazad da bi se pokrenuo data transfer. Sve u svemu dobar izbor. Meni je bio prevelik, pa sam morao da ga menjam za Mi4c sa kojim sam prezadovoljan do sada.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

6. varvaris

varvaris Member

Mogu vam posle tri meseca upotrebe priznat ,da me je RN2 oduševio u svim pogledima. Nema brige iako bi ekran prestao da radi,zamena košta oko 25 US$ i kako to uraditi je na youtube... Veoma je brz slično samsung s6 ili xperia z3 - z5 i malo sporiji od apple 6. Fotke super za 13mp , upotrebite najnoviji ROM sa xiaomi.eu developer version je isto stabilan kao stable ver. Za te pare najjači mobi !

7. Hurki

Hurki Member

Ukratko, odličan telefon. Imam ga malo više od godine dana. Nikakvih problema nisam imao s njim. Za tu lovu, ne možeš naći boljeg

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk

varvaris likes this.
Loading...

.