.

MIUI ADRIA FAN STRANICE

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Hi Store (tm) Guidelines / Hi Store (tm) Pravilnik za prodaju

Discussion in 'MAKEDONIJA - HI COMMUNICATIONS' started by Hi Store, Oct 15, 2014.

1. Hi Store

Hi Store Xiaomi Shop Moderator

[SIZE=10.5pt]POZDRAV SVIM[/SIZE][SIZE=10.5pt] [/SIZE][SIZE=10.5pt]MI (XIAOMI) &[/SIZE][SIZE=10.5pt] [/SIZE][SIZE=10.5pt]MIUI[/SIZE][SIZE=10.5pt] [/SIZE][SIZE=10.5pt]FANOVIMA SA PROSTORA BIVŠE JUGE.[/SIZE]
    Ova tema je namjenjena za pravila i uputstva za Hi Store – www.hi.mk, partnerski Mi (Xiaomi) e-shop preko kojeg možete kupiti sve Mi (Xiaomi) aparate i accessori-je.

Prije svega molimo vas pročitajte temu - Pravilnik za prodaju Mi (Xiaomi) aparata.

U SLIJEDEĆIM REDOVIMA ĆU VAM PREDOČITI PRAVILNIK I INFORMACIJE VJEZANE ZA MI (XIAOMI) & MIUI SHOP-a KOJI SE PROMOVIŠE NA MIUI ADRIA FORUM-U:
    1. MIUI Srbija / MIUI Hrvatska / MIUI Makedonija / MIUI Adria kao i njihovi administratori nemaju nikakvu materijalnu korist od preporuke xiaomi shop-ova već je cio projekat baziran na pomoći xiaomi fanovima da odaberu pravu prodavnicu.
    2. Hi Store je neoficijelni e-shop za Mi (Xiaomi) aparate prema mom iskustvu sa visokom profesionalnošću prema korisnicima i originalnim aparatima.
    3. Hi Store može isporučivati aparate u sve zemlje bivše juge bez problema i to u: Srbiju, Crnu Goru, Hrvatsku, Bosnu & Hercegovinu, Sloveniju, Makedoniju i Kosovo.
    4. Registrujte obavjezno nalog na Hi Store putem link-a iz ove teme ili putem klik-a na Hi Store banner / reklamu sa foruma kako bi Hi Store imao uvid i samim tim vam obezbjedi uslove koji su navedeni u ovoj temi.
    5. Način na koji možete platiti aparate je neka od kreditnih kartica (Visa & Master), a uskoro I preko Pay-Pala.
    6. Slanje aparata od strane Hi Store-a do vaše adrese se odvija preko standardne postenske usluge I stize za 1-2 dana. Izaberite samo vašu zemjju na početku
    7. MIUI Adria zajednica kao i Hi Store nisu odgovorni za eventualne dodatne troškove nastale pri preuzimanju vaših naručenih paketa.
    8. U suštinu carinske regulative mogu varirati u odnosu na trijenutnu situaciju u vašim državama ili jednostavno raspoloženja carinskih službenika zaduženih za pregled robe a dodatni troškovi na pakete poslate od strane Hi Store se mogu manifestovati u vidu carinskih taksi u vrijednosti od 20 eura do 50 eura po aparatu za šta MIUI Adria & Hi Store ne snose nikakvu odgovornost.
    9. U 70% slučajeva nikakvi dodatni troškovi nisu obračunati za kupovinu Mi (Xiaomi) aparata preko Hi Store e-shop-a i za sve aparate kupljene na www.hi.mk ćete dobiti lokalizovanu (na našem jeziku) podršku u ovoj forum sekciji.

ZA SVE OSTALE INFORMACIJE VJEZANE ZA OVAJ SHOP PODRŽANE OD STRANE MIUI ADRIA ZAJEDNICE POSJETITE NJIHOVE TEMATSKE STRANICE:

WWW.HI.MK

Hi Store2.png

2. Daconi

Daconi GFX Adria® ADRIA ADMIN

DOBDRO DOŠAO KOLEGA I PRIJATELJU!!!

Za @sve:
    OVAJ SHOP JE PODRŽAN OD STRANE MIUI ADRIA ZAJEDNICE U SVRSI DA KORISNICI DODJU ŠTO PRIJE DO SVOJIH PROIZVODA
    I SAMIM TIM I PORED PRODAJE DA IMAJU SERVIS I SVE OSTALE KORISNE USLUGE I INFORMACIJE STO CE TE I OVDJE DA IMATE PRILIKU DA BUDETE INFORMISANI, ODNOSNO INFORMIRANI...

Oficijalno uradjeno za: Za Hi Store i Prezentaciju Našeg foruma, s tim da dam i na uvid produzavanje, odnosno proširivanje naše zajednice s još jednim Fan sajtom što cete imati priliku da vidite dole ispod na prezentacijkom panelu...

MIUI Adria Forum.png

Pozdrav... ;)

iBuygou banner 270x84 BiH.png

1 person likes this.
  3. Hi Store

Hvala puno na lepim recima, drago mi je da budem deo ovoj sistema, mesanog od prijatelja i profesionalaca. Retko se to vidi na jednom mestu.
    Za nekoliko dana imacemo i kompletni Srpsko/Hrvatski (uni lang :) )

Postiracemo ovde ako ima neke promene, ili odgovarati na pitanja clanova. Nadamo se da ce ova zaednicva vrlo brzo rasti.
    Pozdrav i od Skoplja!

4. MI3 Mark

MI3 Mark Gold Member Gold Members

Sa malo vecim zakasnjenjem zelim da podelim moje iskustvo sa ostalim clanovima foruma, mozda nekome pomognem pri izboru :D
    Na pocetku leta sam zeleo da iznenadim suprugu sa telefonom Mi3, koji i ja imam i koji joj se mnogo svidja. Vrteo sam po Srbiji i trazio kako telefon tako i prihvatljivu cenu. Na kraju, pogadjate, odlucio sam se za Hi Store. Krenuo na more i putem maila se dogovorio o kupovini. Obzirom da je bilo iznenadjenje i da nisam mogao bas preko sajta da se prijavljujem zbog puta itd, izasli su mi u susret oko placanja i ostalih kocnica. Kao i svi Makedonci, uvek komunikativni i ljubazni.
    Na kraju sam zadovoljan telefonom, cenom, uslugom i ponudjenom daljom saradnjom sto se tice servisa i kupovine. Naravno supruga je najzadovoljnija ;)
    Ako se bilo ko iz nekog razloga razmislja gde u kupovinu, moj topli predlog je Hi Store. Slobodno i bez ikakvih ustezanja. Sve sto nije jasno pitajte i ljudi ce vam sve razjasniti. Ja mnogo pitam pa su me i posle prodaje par puta udostojili i odgovorili mi na sva pitanja.
    Ovom prilikom pozdravljam G i N (ne znam da li ce se ljutiti pa da ne imenujem) i da zahvalim na predusetljivosti i ostalim akrobacijama koje su imali a izveli zbog mene.
    Hvala puno i da radite jos hiljadu godina !!!

MIUI Macedonia, Misko6000 and MASVA like this.
  5. Misko6000

Misko6000 Member

Zamisli kad bi ziveo u Skopju i bio korisnik Xiaomi. Sve najbolje za Hi Store u vezi kupovine i support-a

Sent from my HM NOTE 1LTE using Tapatalk

MIUI Macedonia and MI3 Mark like this.
  6. Hi Store

Hvala ti puno @MI3 Mark, lepe reci je uvek fino da cujes :) Mi smo tu za svih, narocito za ljubitelje Xiaomi-ja..
    Izvolte na kafu kada prolazis sledeci put niz MK...
    Pozdrav G

Hvala @Misko6000 i tebi na lepim recima, trudimo se da udovoljimo svima :)

MI3 Mark and Misko6000 like this.
Loading...

.