.

MIUI ADRIA FAN STRANICE

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

XIAOMI HEADPHONES Bluetooth slušalica

Discussion in 'XIAOMI GADGETS / GEDZETI (APARATI)' started by IvanM, Jul 14, 2015.

1. IvanM

IvanM Member

U specifikacijama za moj Xiaomi Redmi Note 4G piše da ima Bluetooth 4.0 LE.. Želio bih pronaći adekvatnu i pouzdanu BT slušalicu, koju bih povremeno koristio za slušanje navigacije na motociklu, dakle ispod kacige..

Kakva su vaša iskustva po tom pitanju, imate li problema s BT, trebam li striktno baš tražiti slušalicu standarda 4.0, isplati li se to uopće uzimati?

Imam od ranije jednu slušalicu standarda V3, nju sam uspio upariti s Note-om, u statusu piše da su uređaji povezani, ali ta slušalica uopće ne prenosi zvuk Note-a... A kad slušalicu nakon toga ručno isključim, telefon iz nekog čudnog razgovora počne (sam od sebe) pozivati prvi fiksni broj telefona, s kojim sam ranije razgovarao.. :)

2. Po utiscima drugih ova BT sluska radi dobro na vjecini probanih Xiaomi aparata.

http://www.vopmart.com/pa1013040.html

Naravno napravljena od strane Xiaomi :D.
    Sto se tice nekih drugih ja licno imam Sony SBH50 i rade mi ok na Mi Note Pro bar kad ih koristim jednom mjesecno.

Loading...

.